Макс Барських в Округ Колумбия

четверг, Февраль 22, 2024

Макс Барських з туром Бестселер Північною Америкою

Скоро співак розпочне свою подорож США та Канадою із супер шоу, яке мало шалений успіх у Польщі та Казахстані.

До програми увійдуть золоті хіти артиста, що стали саундтреками по життю для мільйонів прихильників, пісні незламності, написані від початку повномасштабного вторгнення та особливий сюрприз - україномовні версії найпопулярніших композицій, серед яких «Тумани». Мета туру - благодійна. З кожного придбаного квитка частина коштів йде на цільові потреби української армії. 

«Ми, артисти України, маємо робити все, аби Україна лунала у всіх куточках світу, щоб історія нашого спротиву, наших людей надихала інші країни. Це не про стан жертви, а саме про впевненість у перемогу і гордість за те, хто ми є», - коментує майбутні виступи співак. 

Програма шоу складається із трьох блоків: перший - абсолютні хіти артиста, під які зростала велика аудиторія Макса протягом 15 років. 

У першому блоці Барських співає пісні, що зробили його популярним, пісні, з якими в людей асоціюються найкращі спогади: весілля, дні народження, перші поцілунки.

Далі йде сучасний блок - пісні написані співаком з перших днів після початку війни.

Третій блок — це цілковито нові композиції, які увійдуть до майбутнього англомовного альбому Макса. Таким чином, разом зі слухачем артист проживає природне переродження від минулого до майбутнього. 

Приходьте, будемо разом співати улюблені пісні в унісон.

Не пропустіть можливість почути наживо Макса Барських у Bestseller World Tour !
 

DOORS: 7PM

SHOW: 8PM

AGE RESTRICTION: 21+

Karma Lounge, DC
Адрес: 
2221 Adams Pl NE, Washington, DC 20018, USA
Поделиться: